1.  Загальні положення

1.1. Відносини між Покупцями та Продавцем ґрунтуються на договорі Публічної оферти.

1.2. Договір Публічної оферти є публічним контрактом, який регулюється положеннями статей 633 та 641 Цивільного кодексу України.

1.3. Умови публічного договору є однаковими для всіх Клієнтів.

1.4. Придбавши Товари у Продавця, ви погоджуєтеся з умовами цього Договору, визнаєте ознайомлення з ним і погоджуєтеся з його умовами.

1.5. У тексті цього Договору терміни мають таке значення:

  • Платформа – офіційний веб-сайт ФОП Савчук Роман Станіславович (Оператора), доступний в мережі Інтернет за адресою cyberdream.com.ua, на якому Продавці розміщують інформацію про свої товари, їх ціни та умови придбання. Використання конкретної пропозиції є акцептом умов цього Договору.

  • Клієнт (Покупець) – будь-яка фізична особа, яка придбає товар у Продавця, здійснює оплату на банківський рахунок Продавця та таким чином підтверджує свій намір прийняти цей Договір.

  • Продавець – суб'єкт господарювання, що реалізує товари шляхом розміщення відповідних пропозицій на Платформі.

  • Товари – товари, що відносяться до категорії технічних товарів, які Продавець продає на користь Покупців. Їх перелік, опис та ціни розміщуються виключно на Платформі у вигляді пропозицій, публікацій або постів.

  • Акцептування Договору – під акцептом цього Договору розуміється оплата Товару Продавця відповідно до оголошень або публікацій, розміщених на Платформі.

  • Особистий кабінет – розділ на Платформі Оператора, що стосується особистих даних Клієнта та відображає статус розміщених замовлень.

1.6. Сторони гарантують, що кожна з них має необхідну цивільну правоздатність та повну цивільну дієздатність, а також всі права та повноваження, необхідні для укладення та виконання цього Договору відповідно до його умов. Судом щодо Сторін не порушено справи про визнання недійсними або обмеження дієздатності.

 

  1. Предмет договору

2.1. Цей договір є публічним договором, що вважається укладеним між Продавцем з однієї сторони та Покупцем з іншої сторони з моменту прийняття останнім всіх умов і положень цього Договору та його Додатків.

2.2. Згідно з цим Договором Продавець зобов'язується продати Покупцеві Товар, а Покупець зобов'язується прийняти Товар та оплатити за нього відповідно до умов, визначених цим Договором і законодавством України.

2.3. Продавець здійснює торгівлю Товаром за цим Договором відповідно до чинного законодавства України та погоджених сторонами умов.

 

  1. Порядок оформлення товару та отримання винагороди Продавцем

3.1. Покупець звертається до Продавця будь-яким зручним способом зв’язку, який опублікований на Платформі, і приймає умови, що викладені в оголошенні, публікації або пропозиції Продавця, а також в цьому Договорі.

3.1.1. При оформленні замовлення Покупець надає свої особисті дані: ПІБ, номер телефону, адресу електронної пошти, адресу доставки або номер відділення Нової Пошти, Укрпошти, точки видачі Розетки. Покупець зобов'язується надати точну інформацію про себе. Продавець не несе відповідальності за правильність наданих даних Покупцем під час здійснення замовлення.

3.2. Основними критеріями ідентифікації Товару є його найменування та артикул.

3.3. Продавець, отримавши звернення від Покупця, повідомляє його про умови Договору та отримує згоду на обробку персональних даних (в тому числі усно), і, за необхідності, надає інформацію про Товари (вартість, строки доставки та інше).

3.4. Розрахунок за Товар здійснюється в національній валюті України – гривні.

3.5. Покупець, оплативши Товари, погоджується з умовами цього Договору та отримує замовлені Товари; якщо Товари не оплачені, Покупець відмовляється від Договору та Товарів, що продаються Продавцем згідно з умовами цього Договору.

3.6. Оплата за Товари, передбачені в п. 3.1.5., здійснюється наступними способами:

3.6.1. Передоплата на суму 100% (сто відсотків) на банківську карту Продавця.

3.6.2. Накладений платіж через поштові служби (Нова пошта, Укрпошта, Розетка Delivery).

3.6.3. Оплата на банківську картку Продавця.

3.6.4. Інші способи оплати, які розміщені на Платформі.

 

  1. Права та обов’язки сторін

4.1. Обов’язки Продавця:

4.1.1. Продати Покупцю Товари, що розміщені на Платформі.

4.1.2. Забезпечити можливість оплати за Товари на банківський рахунок або платіжну систему згідно з умовами Договору.

4.1.3. Надати Покупцеві повну інформацію про продаються Товари, їх характеристики, строки виготовлення та поставки, а також інформацію про Продавця для подання скарг або вимог.

4.1.4. Ознайомити Покупця з умовами цього Договору та отримати згоду на обробку персональних даних (в тому числі усно).

4.2. Права Продавця:

 4.2.1. Вносити зміни до Договору в односторонньому порядку.

 4.2.2. Вносити зміни щодо інформації та переліку Товарів на власний розсуд в односторонньому порядку.

 4.2.3. Залучати третіх осіб для виконання умов цього Договору.

4.3. Обов’язки Покупця:

4.3.1. Дотримуватись всіх умов та вимог цього Договору.

4.3.2. Ознайомитись з інформацією про Товари Продавця.

4.3.3. Прийняти Товари від Продавця.

4.3.4. Оплатити Товари Продавця.

4.3.5. Надати достовірну інформацію згідно з пунктом 3.1.1 цього Договору.

4.4. Права Покупця:

4.4.1. Вимагати від Продавця виконання умов та положень цього Договору.

4.4.2. Замовляти Товари у Продавця.

4.4.3. Отримувати повну інформацію щодо Товарів Продавця, їх ціну, строки виконання та будь-яку іншу інформацію, що стосується предмету Договору.

4.4.4. Доставка товару

 

5. Доставка товару

5.1. Товар доставляється за допомогою поштових служб "Нова Пошта", “Укрпошта”, Розетка Delivery в межах території України.

5.2. При відправленні Товару Продавець надсилає Покупцеві номер накладної, за яким можна відстежувати місцезнаходження Товару.

5.3. Витрати на доставку Товару (включаючи повернення Товару) оплачує Покупець.

5.4. Вартість доставки Товару Покупець оплачує згідно з актуальними тарифами, які вказані на веб-сайті поштових служб "Нова Пошта", “Укрпошта”, Розетка Delivery.

5.5. Під час отримання товару кур'єрською службою доставки Покупець має можливість перевірити якість товару, а також переконатися у відповідності його розмірів і комплектації до замовлення.

 

6. Умови повернення та обміну товару

6.1. Повернення або обмін товару, що продається Продавцем на користь Покупців, здійснюється відповідно до норм законодавства.

6.2. Покупець має право повернути товар Продавцю протягом 14 днів з моменту отримання товару за умови, що товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, упаковка, бірки та розрахунковий документ. Товар повинен бути без слідів експлуатації, зі збереженим оригінальним пакуванням та документами. Якщо до товару був доданий подарунок, його також потрібно повернути в належному стані. Покупець повинен повідомити Продавця про свій намір повернення по телефону гарячої лінії. Це право не поширюється на товари, що не підлягають обміну або поверненню згідно з відповідними нормами.

6.3. Оплата доставки при поверненні товару визначається наступним чином:

6.3.1. Якщо Покупець помилився у замовленні, він оплачує вартість доставки самостійно.

6.3.2. Якщо Продавець відправив неправильний або товар неналежної якості, витрати на доставку несе Продавець.

6.4. Товар вважається придатним, якщо протягом 14 днів покупець не має зауважень щодо якості або наміру повернення.

6.5. Продавець може відмовити у поверненні товару, якщо:

6.5.1. Товар був використаний і не збережено його товарний вигляд, упаковка, бірки, пломби або розрахунковий документ.

6.5.2. Перевищений термін повернення - більше 14 днів з моменту покупки.

6.6. Продавець може здійснити обмін товару на аналогічний за вартістю або іншу модель, за умови доплати різниці в ціні.

Це умови, що дозволяють Покупцеві скористатися правом на повернення або обмін товару відповідно до законодавства про захист прав споживачів.

 

  1. Відповідальність сторін та вирішення спорів

7.1. Якщо одна зі сторін не виконує або виконує свої зобов’язання не належним чином згідно умов цього Договору, вона несе відповідальність згідно з законодавством України та цим Договором.

7.2. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, наданої при замовленні Товару. Якщо Покупець неправильно вказав особисті дані, дані поштового відділення або номер телефону, витрати на переадресацію Товару покладаються на нього.

7.3. Якщо Покупець відмовляється забрати Товар на відділенні поштового зв’язку, Товар повертається Продавцю. Вартість послуг доставки та зберігання покладається на Покупця. Продавець повертає кошти за Товар за виключенням витрат на доставку та зберігання.

7.4. У разі виникнення ситуацій, не передбачених цим Договором, сторони несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.

7.5. Покупець та Продавець домовляються вирішувати спірні питання шляхом переговорів та досягнення консенсусу.

7.6. Якщо сторонам неможливо досягти консенсусу протягом 30 календарних днів, Покупець має право звернутися із скаргою до будь-якого державного органу, компетентність якого включає розгляд таких скарг.

7.7. Якщо спір не може бути вирішений згідно з п. п. 7.4 та 7.5, Покупець має право звернутися виключно до суду за місцем розташування Продавця.

7.8. Продавець не несе відповідальності за невідповідність Товару, суб’єктивні оцінки та завищені очікування Покупця. Претензії на підставі цих критеріїв не підлягають задоволенню.